пятница, 13 июня 2014 г.

Контрреволюція двієчників Донбасу

Создавая этот блог, думал не делать перепосты, а писать только оригинальные тексты. Но вот наткнулся на отличную статью. Все правильно сказано, лучше уже и не скажешь. Как говориться – именно в дырочку.


Чтобы не выглядеть перед Гуглом типичным копипастером – я перевёл статью на украинский язык. А вот ссылка на оригинал статьи.
Итак.
Знову двійка
У цьому краю здавна «розумник» було лайкою, а «пройдисвіт» – дорівнює епічному герою. Мати за отриману двійку карала, але з покоління в покоління був приклад батьків і дідів, який свідчив, що головному в школі не вчать.
Піраміда цінностей була перевернутої: відмінник – ізгой, який в майбутньому приречений просиджувати штани на інженерську зарплату. Дівчатка люблять хуліганів, фартових хлопців. А що хлопцеві не фартонуло, потрапив в «крытую» – От жалко пацана!
Усе вкладалося в парадигму «Без лоха – жизнь плоха». У школі списували, видаючи чужі знання за свої, далі тягнули все, що погано лежить з заводів. Крутилися якось. Годували, розумієш, Україну.
І раптом звичний світоустрій дав крен. Прем'єром став типовий тєрпіла. Лохи захопили владу і оборзєлі настільки, що не хочуть більше грати в наперстки! Та по щам їм за це.
Яценюк для пролетаря – живе втілення образи. Він – гірше фашиста. Тому що фашисти - хоч і не наші, але міцні хлопці, теж з робітників, співали пісні, поважали пиво і шнапс. А тут?
Худий, лисий, в очечках. Піди, коли нормальні пацани за школою курили, цей у бібліотеці сидів, вчився. Його за це, мабуть лупцювали. І його фото в економ-класі, в літаках – це показуха. Мовляв, мене б, нормального пацана на його місце, вже я б розвернувся, показав, як жити треба.
А пастор-то? Турчинов? Уявляєте – віруючий. Смішняка-то яка! «Батя», правда, теж вірив, але якось інакше, по-багатому. Одні оклади скільки коштували! І ми типу православні: дивіться, який у нас хрестик! Самі хрещені раз хреститися вміємо. У церкві були останній раз, правда, роки три тому – чергового пацана хрестили.
Янукович взагалі був панятним пацаном: не тєрпіла, не лох, піднявся з лайна до самої вершини. А що крав? .. Ну а ти б на його місці не крав? Та не бреши.
І ось Донбас, хоча б якась його частина, піднялася на боротьбу за колишній спосіб життя.
Це не боротьба з фашизмом, зрозуміло. Визначення фашизму серед борців з ним мало хто дасть, тим більше ніхто не намалює символ фашизму. Потрібен був лозунг, простий і зрозумілий, от і назвали противників фашистами. Насправді це ксенофобія і нічого більше – ксенофобія за інтелектуальною ознакою. Звідси ж, до речі, виникає нелюбов «антифашистів» до євреїв, у яких примат освіченості вирощувався тисячоліттями. Зверніть увагу, що у всякого супротивника шукаються єврейське коріння – так було з Тимошенко, Яценюком, Порошенко і навіть Ярошем.
Багато хто дивується дурості Царьова, Пушіліна, Губарєва. Деяких лідерів так і зовсім перекидають через кордон – через брак місцевих кадрів. Інших тут немає – для того, щоби керувати ДНР потрібен якийсь певний сплав підлості, недалекоглядності. Підтримка базується на подібних же «депутатах». Розкол Донбасу відбувся не політичною ознакою, а за інтелектуальною. На барикадах ДНР зараз немає відмінників. Там – двієчники, якими верховодять спритні трієчники і хорошисти. Це – контрреволюція двієчників.
Плюньте в тім'ячко тим, хто вимагає «почути Домбас». Нічого розумніший «Ы-ы-ы» і «У, суки» ця частина Донбасу призвести не може. Вимоги про федералізацію подібні до «боротьбі з фошистами» – придумані обидві не рядовими бійцями а наперсточниками. Дарма, що вони нині ходять в піжмаках від Армані – федералізація їм потрібна, щоб у межах регіону їх влада залишалися непорушною і менти і раніше призначалися ними ж.
Чим нижче освіта людини, тим вірогідніше вона буде за Путіна і Російський Міф. Зверніть увагу: проросійські агітатори пагано знають мову, яку мають намір захищати від бЕндерівці. бЕндерівці, до речі, володіють звичайно трьома-чотирма мовами.
Мізки в ці голови вже не вкласти. Вводити якусь суцільну моду на освіченість? В краю, де дипломи завжди купувалися? Робити безкоштовним другу вищу за деякими спеціальностями, коли і першу вищу не всі прагнуть отримувати?
Це процес, боюся, не на один десяток років. Навіть коли Росія посиплеться, а це вже перспектива найближчого десятиліття, їх не відпустить. Навпаки, відбудеться створення нового міфу, на зразок того, яким оповите минуле часів СРСР. Будуть говорити, що Путін все робив правильно, але хвороба / вороги / зрадники все зруйнували.
Єдине, що спадає на думку – це метадонова, замісна терапія: дати їм інший, чудовий український міф.

Комментариев нет:

Отправить комментарий